Építőanyag beszerző

2022. december 5.

Magyarország meghatározó, országos építőanyag-kereskedelmi hálózatának kereskedelmi csapatába keressük új munkatársunkat építőanyag beszerző pozícióba, aki kiváló termékeket szerez be kereskedéseink valamint az építkező/felújító vásárlók számára. Dolgozzunk és gondolkodjunk együtt az Újház beszerzési megoldásain és jövőjén!

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • meglévő szerződések menedzselése, szerződéses feltételek folyamatos optimalizálása, fejlesztése;
  • a Hozzád tartozó termékkörök (amelyet igyekszünk személyre szabni) piacának rendszeres vizsgálata, elemzése;
  • meglévő termékportfólió vásárlói elvárásoknak megfelelő folyamatos optimalizálása;
  • új beszállítók és termékkörök felkutatása, mind hazai, mind pedig a külföldi piacokon, majd ezt követően azok hálózatba történő sikeres integrációja;
  • újHÁZ franchise partnerek számára folyamatos évközi akciók tárgyalásában való részvétel beszállítói partnereinkkel.

Azt a munkatársat keressük, aki

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (közgazdaság, kereskedelem, építőipar);
  • nem riad meg a nagyértékű (>1Mrd) beszállítói szerződésekkel járó feladatoktól és felelősségtől;
  • építőanyag beszerzésben tapasztalattal rendelkezik;
  • az erős beszerzői attitűd mellett értékesítési vénával is rendelkezik, beszállítói lehetőségeket az értékesíthetőség fókuszával vizsgálja
  • magasfokú stressztűrő képességgel rendelkezik;
  • keresi az új kihívásokat;
  • nem fél konfrontálódni, ha helyzet úgy kívánja, sikeresen érvényesíti érdekeink;
  • asszertíven kommunikál, megfelelő határozottsággal képviseli a hálózat tagjainak érdekeit;
  • önálló, proaktív;
  • képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni.

Előnyt jelent, ha

  • franchise/több tulajdonosú rendszerben is dolgoztál korábban;
  • ismered a hálózati működés sajátosságait;
  • angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudással rendelkezel;
  • 2-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalatod van.

A fentiekért cserébe

  • havonta fix bér mellett negyedévente és évente további mozgóbérre lehetsz jogosult, megfelelő eredmény elérése esetén;
  • hozzájárulunk pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz;
  • elsődleges munkavégzési helyed Budapest vagy Tényő;
  • heti egy nap home office-t igényelhetsz;
  • valamint bebiztosítunk egészség-, élet és balesetbiztosítással is egyaránt;
  • elsődleges munkavégzési helyed Tényő (Győr mellett) függően.

Amennyiben a fentiek alapján úgy érzed nyitott vagy egy személyes találkozóra velünk, akkor jelentkezz a hr@ujhaz.hu e-mail címen egy fényképes önéletrajzzal. Kérjük pályázatodban tüntesd fel bérigényedet is!

Jelentkezz és építsd velünk együtt az újHÁZ-at!