Újház Centrum
0

Regionális értékesítési menedzser - nyugati régió

2020. január 9.

Az ország meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja
keresi új munkatársát REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER (nyugati régió) munkakörbe.

Szereted, ha a napjaid mozgalmasak? Sikerként éled meg, ha bíznak stratégiai gondolkodásodban? Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?
Ha így van, Téged keresünk!

AMIT NYÚJTUNK:

  • Magyarország meghatározó építőanyag nagykereskedelmi cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
  • A felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk.
  • Több, mint 20 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz.
  • Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.

FŐ FELADATOK:

  • A termékportfolió telephelyeken való eredményes és hatékony értékesítésének támogatása;
  • változások kommunikálása, a telephelyek és a hálózat közötti megfelelő információáramlás biztosítása;
  • ajánlott termékportfolió hálózati értékesítés növelésének támogatása;
  • központi készletes termékek értékesítésének támogatása;
  • telephelyi látogatások során az előre meghatározott fókuszpontok kontrollja;
  • árazás, készletek, kihelyezések monitorozása;
  • új termékek/termékkörök bevezetését követően a kapcsolódó termékek/termékkörök forgalmának figyelése;
  • stratégia beszerzések, időszaki akciók, saját márkás termékek célteljesüléseinek figyelemmel kísérése;
  • a konkurencia és a piaci helyzet figyelemmel kisérése;
  • képzési igények felmérése, továbbítása a központ felé;
  • szállítói kihelyezések kontrollja.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú, preferáltan kereskedelmi, műszaki (építőiparhoz kapcsolódó) vagy gazdasági végzettség
  • min. 2-3 éves hasonló, értékesítési, kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Építőanyag kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • építőanyag termékismeret
  • logisztikai/ raktározási/ beszerzési/ fuvarszervezési rendszerismeret;
  • a piaci környezet (gyártók, termékek) ismerete.

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK, TULAJDONSÁGOK:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, nyitottság
  • üzleties, stratégiai gondolkodás
  • kimagasló problémamegoldás és önálló/pro-aktív munkavégzés;
  • erős stressz-tűrési- és alkalmazkodási/konfliktuskezelési képesség;
  • precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
  • magas minőségű munkavégzés igénye, a munka iránti elkötelezettség;
  • csapatszellemű hozzáállás;
  • határozottság és ügyfélorientált gondolkodás;
  • rugalmasság és terhelhetőség, türelem;
  • jó elemző készség;
  • felelősségtudat, megbízhatóság, lojalitás;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyugati régió (előny győri vagy Győr környéki lakóhely)

Fényképes szakmai önéletrajzod a bruttó bérigény megjelölésével a hr@uj-haz.hu e-mail címre várjuk!